Taimede kasvatamine on meie kutsumus ning teeme seda hoole ja armastusega !

Vahuri aiasaadused (FIE Vahur Orusaar) on perefirma, mis omab ligi 30 aastast köögivilja- ja lilletaimede kasvatamise kogemust. Pakume müügiks (nüüdseks ka koju kättetoimetamisega) tomati taimi, lilletaimi kui ka kauneid ampleid. Kõik taimed on kasvatatud valgusküllases klaaskasvuhoones ja on kasvama pandud ca 12 cm läbimõõduga pottidesse, seega on igal taimel korralik juurekava, mis tagab taimede hea edasikasvamise. 

Kuidas osta taimi e-poest?

Taimede tellimine E-poest: Vali endale sobivad taimed ning lisa ostukorvi. Kui soovid arvet firmale, siis saame ka seda pakkuda. Palun kirjuta meile siis otse.

Taimede kohaletoimetamine:  Alates 25 eurosest ostusummast on kohale toomine Võru linna piires ja lähiümbruses tasuta. Alla selle summa aga lepime kokku võimalikud kättesaamise kohad Võru linna piires. Kogu kohaletoomine toimub ohutult ning kontatki vabalt. 

Kohaetoimetamise aeg: Kinnitame kõik tellimused telefoni teel 24 tunni jooksul peale tellimuse vastu võtmist ning lepime kokku ka sobiva aja kas taimede kättesaamiseks või koju toimetamiseks. 

NB! Kui COVID-19 viiruspuhang taandub, siis tulevad taimed ka Võru linna turule müüki. Samas proovin esmakordselt ka e-poe võimalusi taimede müügiks, mis on nii teile kui ka meile endile kõige mugavam viis.