Meie kohta

Vahuri aiasaadused (FIE Vahur Orusaar) on perefirma, mis omab ligi 30 aastast  köögivilja- ja lilletaimede kasvatamise kogemust. Taimede kasvatamine on meie kutsumus ning teeme seda hoole ja armastusega !

Pakume müügiks (nüüdseks ka koju kättetoimetamisega) tomati taimi, lilletaimi kui ka kauneid ampleid. Kõik taimed on kasvatatud valgusküllases klaaskasvuhoones ja on kasvama pandud ca 12 cm läbimõõduga pottidesse, seega on igal taimel korralik juurekava, mis tagab taimede hea edasikasvamise.

Müügiks on pakkuda:

  • Seemnest külvatud ja potti kasvama pandud tomati-, paprika, tšilli, kurgi, kõrvitsa, suvikõrvitsa, füüsali taimi
  • Ostetud noortaimedest kasvatatud suvelilletaimi koduaia kaunistamiseks;
  • Lilleampleid

Kui viiruspuhang taandub, siis tulevad taimed ka Võru linna turule müüki. Samas proovime esmakordselt ka e-poe võimalusi taimede müügiks, mis on nii teile kui ka meile endile kõige mugavam viis.

Kuidas e-poest taimi tellida?

Vali endale sobivad taimed ning lisa ostukorvi. Kui soovid arvet firmale, siis saame ka seda pakkuda. Palun kirjuta meile siis otse. 

Alates 25 eurosest ostusummast on kohale toomine Võru linna piires ja lähiümbruses tasuta. Alla selle summa aga lepime kokku võimalikud kättesaamise kohad Võru piires. Kogu kohaletoomine toimub ohutult ning kontatki vabalt. 

Kinnitame kõik tellimused telefoni teel 24 tunni jooksul peale tellimuse vastu võtmist. 

Meie e-poe tingimustega saad lähemalt tutvuda siin.